Casa De Praia Condominio Canto Do Sol
A 2 hálószobás Casa De Praia Condominio Canto Do Sol Barra de Jacuípe legfeljebb 15 vendéget fogad, és privát parkolót biztosít számukra.
Barra de Jacuípe központja 10 perc sétára van, a Guarajuba-part pedig nagyjából 1 km-re található.
Az 5 fürdőszobás villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket.
- Helyi látnivalók
- Barra do Jacuipe tengerpart564 km
- Igreja Santo Antonio4989 km
- Igreja Evangelica Assembleia de Deus3234 km
- a Guarajuba-part841 km
- Repülőterek
- Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes nemzetkozi repuloter)42 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Minibár
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa De Praia Condominio Canto Do Sol biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa De Praia Condominio Canto Do Sol Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa De Praia Condominio Canto Do Sol?
A Casa De Praia Condominio Canto Do Sol kapacitása 15 főig terjed. - ❓
A Casa De Praia Condominio Canto Do Sol konyhával berendezett?
A Casa De Praia Condominio Canto Do Sol felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.